Ste „veľmi intenzívnym“ používateľom mobilných aplikácií.


2::Dbať na to, aby vám pri sťahovaní aplikácie nevznikli skryté náklady.
3::Preveriť, že aplikácia pochádza z dôveryhodného zdroja.
1::Nemať nainštalovaných príliš veľa aplikácií.

Hoci je dôležité zabezpečiť, aby pri inštalácii aplikácie nevznikli skryté náklady, sú aj dôležitejšie kroky, ktoré môžete urobiť na zaistenie vašej bezpečnosti (kam patrí aj prípad možných skrytých nákladov). Správna odpoveď je, že by ste mali preveriť, že aplikácia pochádza z dôveryhodného zdroja. Nikdy si do zariadenia neinštalujte softvér, ktorý nie je z dôveryhodného zdroja.

Takisto sa uistite, najmä ak aplikácia je bezplatná, že plne chápete, ktoré osobné údaje používa, a uistite sa, že s tým súhlasíte.

 

Táto odpoveď je správna. Pred inštaláciou alebo použitím nových aplikácií alebo služieb pre smartfóny je dôležité overiť si ich dôveryhodnosť. Nikdy si do zariadenia neinštalujte softvér, ktorý nie je z dôveryhodného zdroja. Takisto sa uistite, najmä ak aplikácia je bezplatná, že plne chápete, ktoré osobné údaje používa, a uistite sa, že s tým súhlasíte.

 

Počet nainštalovaných aplikácií nie je rozhodujúci z hľadiska zabezpečenia. Správna odpoveď je, že by ste mali preveriť, že aplikácia pochádza z dôveryhodného zdroja. Nikdy si do zariadenia neinštalujte softvér, ktorý nie je z dôveryhodného zdroja. Takisto sa uistite, najmä ak aplikácia je bezplatná, že plne chápete, ktoré osobné údaje používa, a uistite sa, že s tým súhlasíte.

 


Máte aplikácie, ktoré používajú vaše deti na hranie a učenie. Máte aplikácie, ktoré používate vo voľnom čase na to, aby ste boli informovaní o tom, čo sa deje vo vašom meste. Máte aplikácie, ktoré používate na kontakt s priateľmi. Vždy, keď uvidíte zaujímavú aplikáciu, chcete ju a máte chuť si ju hneď stiahnuť a nainštalovať.

 

Na zaistenie bezpečnosti a zabezpečenia je však najvhodnejšie...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information