Przygotowując kolację w domu, przysłuchujesz się wieczornym wiadomościom w TV.


3::Usuwa problemy i poprawia bezpieczeństwo systemu operacyjnego.
1::Umożliwia dalsze korzystanie z oprogramowania bez opłaty.
2::Poprawia funkcjonalność mojego systemu operacyjnego.

„Łatanie” (patching) systemu operacyjnego umożliwia naprawienie błędów i usunięcie luk bezpieczeństwa w komputerze. Dobrym sposobem na zabezpieczenie komputera, a tym samym danych, jest regularna aktualizacja systemu operacyjnego.

 

Nie jest to poprawna odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź brzmi: patching usuwa problemy i poprawia bezpieczeństwo systemu operacyjnego. Dobrym sposobem na zabezpieczenie komputera, a tym samym danych, jest regularna aktualizacja systemu operacyjnego.

 

Mimo że „łatki” lub inaczej „poprawki” rzeczywiście poprawiają funkcjonalność systemu operacyjnego, ich efekty sięgają dalej – jest to zatem częściowo poprawna odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź brzmi: patching usuwa problemy i poprawia bezpieczeństwo systemu operacyjnego. Dobrym sposobem na zabezpieczenie komputera, a tym samym danych, jest regularna aktualizacja systemu operacyjnego.

 


Prezenter przeprowadza wywiad z ekspertem z branży informatycznej, który wyjaśnia znaczenie regularnej aktualizacji i „łatania” systemów operacyjnych w komputerach przez wzgląd na bezpieczeństwo. Niestety, byłeś skupiony na gotowaniu i nie dosłyszałeś, dlaczego to takie ważne.

 

Gdy myślisz o tym następnego dnia, wydaje ci się, że „łatanie” (ang. patching) systemu operacyjnego...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information