Jūs uzskatāt sevi par "pieredzējušu" mobilo tehnoloģiju lietotāju.


1::neizmantot pārāk daudz lietotņu, jo viedtālrunis kļūs mazāk drošs.
2::bloķēt visas lietotņu lejupielādes un izmantot tikai standarta lietotnes, kas jau ir jūsu tālrunī.
3::lietojot vai instalējot viedtālruņa lietotnes, rūpīgi pārbaudīt atļauju pieprasījumus.

Diemžēl šai atbildei nav nekāda sakara ar drošību. Lai būtu drošs, izmantojot vai instalējot viedtālruņa lietotnes vai pakalpojumus, pareizā stratēģija ir rūpīgi pārbaudīt atļauju pieprasījumus. Jums būtu arī jāņem vērā, ka daudzām jau instalētām lietotnēm ir piekļuve personiska rakstura un konfidenciāliem datiem.

 

Lai arī šāda prakse varētu daļēji sniegt jums drošību attiecībā uz jaunām lietotnēm, ko jūs instalējat, tā arī ierobežo interneta un tālruņa lietošanu. Izmantojot vai instalējot viedtālruņa lietotnes vai pakalpojumus, daudz labāka stratēģija varētu būt rūpīgi pārbaudīt atļauju pieprasījumus. Jums būtu arī jāņem vērā, ka daudzām jau instalētām lietotnēm ir piekļuve personiska rakstura un konfidenciāliem datiem.

 

Šī ir pareizā atbilde. Instalējot jaunu programmatūru mobilajās ierīcēs, ir svarīgi pārbaudīt, kādi ir atļauju pieprasījumi, piemēram, vai tiek pieprasīta piekļuve jūsu konfidenciālajiem datiem. Jums būtu arī jāņem vērā, ka daudzām jau instalētām lietotnēm ir piekļuve personiska rakstura un konfidenciāliem datiem.

 


Jums ir viedtālrunis, ar kuru jūs pārlūkojat informāciju internetā un lietojat dažādas lietotnes, lai saņemtu atjauninātus datus par vietējiem pasākumiem, laika apstākļiem utt. un lai atrastu papildu pakalpojumus, piemēram, labākā restorāna atrašanās vietu tuvākajā apkārtnē. Jūs bieži saņemat aicinājumus savā ierīcē instalēt jaunas lietotnes.

 

Lai nodrošinātu savas ierīces un tajā esošo datu drošību arī turpmāk, instalējot jaunu lietotni, laba prakse ir ... 

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information