Dodoties darba komandējumos, jums bieži vien nākas izmantot atvērtos Wi-Fi tīklus, piemēram, vilciena stacijā vai kafejnīcā.


1::izmantojat privātās pārlūkošanas funkciju savā pārlūkprogrammā.
3::izmantojat virtuālo privāto tīklu jeb VPN.
2::atslēdzat savā ierīcē datņu koplietošanas funkciju.

Privāta pārlūkošana dod jums iespēju tikai pasargāt privātumu no cilvēkiem, kam ir fiziska piekļuve jūsu datoram. Tā nenodrošina nekādu aizsardzību jūsu saziņai atvērtajā tīklā, kur interneta plūsma ir redzama ikvienam, kas atrodas tīkla darbības rādiusā. Risinājums varētu būt virtuālais privātais tīkls (VPN), kas nodrošina jūsu saziņas drošību. VPN ir kaut kas līdzīgs drošam privātam tunelim, kas izveidots publiskajā tīklā, nodrošinot sakaru drošību no viena gala līdz otram.

 

Šī ir pareizā atbilde. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir kaut kas līdzīgs drošam privātam tunelim, kas izveidots publiskajā tīklā, nodrošinot sakaru drošību no viena gala līdz otram.

 

Tas ir daļēji pareizi. Atslēdzot datņu koplietošanas funkciju, citas tīklam pieslēgtās ierīces nevarēs piekļūt jūsu datnēm, taču tas nenovērsīs riskus jūsu saziņai tīklā, piemēram, informācijai, ko jūs sūtāt apmeklētajai sociālā plašsaziņas līdzekļa vietnei, jo interneta plūsma ir redzama ikvienam, kas atrodas tīkla darbības rādiusā.

Risinājums varētu būt virtuālais privātais tīkls (VPN), kas nodrošina jūsu saziņas drošību. VPN ir kaut kas līdzīgs drošam privātam tunelim, kas izveidots publiskajā tīklā, nodrošinot sakaru drošību no viena gala līdz otram.

 


Tomēr jūs esat informēts, ka šādi atvērtie tīkli varētu būt nedroši.

 

Drošai saziņai šādos publiskajos tīklos, jūs vienmēr ...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information