Ļaunprogrammatūra ir programmatūra, kas ir izstrādāta ar ļaunu nolūku izdarīt kaitējumu lietotājiem un viņu ierīcēm.


1::pretvīrusu programmatūra būtu jāatjaunina tikai tad, ja regulāri netiek lāpīta operētājsistēma.
3::pretvīrusu programmas atjauninājumi pasargā manu datoru pret jaunākajām izstrādātajām ļaunprogrammatūrām.
2::pretvīrusu programmas atjauninājumi nodrošina pareizu mana datora veiktspēju.

Šī nav pareizā atbilde. Pareizā atbilde ir tāda, ka pretvīrusu programmas atjauninājumi pasargā jūsu datoru pret jaunākajām izstrādātajām ļaunprogrammatūrām. Tie parasti ietver jaunās ļaunprogrammatūras "signatūru datnes", proti, informāciju ļaunprogrammatūras identificēšanai. Tāpēc pretvīrusu programmas būtu jāatjaunina ļoti bieži, vēlams, katru dienu. Jāatzīmē, lai arī operētājsistēmas lāpīšana ir ļoti svarīgs drošības pasākums, tas neaizsargā jūs no jaunajām ļaunprogrammatūrām, tāpēc jums ir jāatjaunina pretvīrusu programmas.  

 

Šī ir pareizā atbilde. Pretvīrusu programmas atjauninājumi piedāvā jaunāko aizsardzību pret jaunām ļaunprogrammatūru formām. Tie parasti ietver jaunās ļaunprogrammatūras "signatūru datnes", proti, informāciju ļaunprogrammatūras identificēšanai. Tāpēc pretvīrusu programmas būtu jāatjaunina ļoti bieži, vēlams, katru dienu. Jāatzīmē, lai arī operētājsistēmas lāpīšana ir ļoti svarīgs drošības pasākums, tas neaizsargā jūs no jaunajām ļaunprogrammatūrām, tāpēc jums ir jāatjaunina pretvīrusu programmas.

 

Pretvīrusu programmatūras atjaunināšanai nav nekāda sakara ar veiktspēju (lai arī daži vīrusi var ietekmēt datora veiktspēju, un tādējādi šī atbilde ir tikai daļēji pareiza). Pareizā atbilde ir tāda, ka pretvīrusu programmas atjauninājumi pasargā jūsu datoru pret jaunākajām izstrādātajām ļaunprogrammatūrām. Tie parasti ietver jaunās ļaunprogrammatūras "signatūru datnes", proti, informāciju ļaunprogrammatūras identificēšanai. Tāpēc pretvīrusu programmas būtu jāatjaunina ļoti bieži, vēlams, katru dienu. Jāatzīmē, lai arī operētājsistēmas lāpīšana ir ļoti svarīgs drošības pasākums, tas neaizsargā jūs no jaunajām ļaunprogrammatūrām, tāpēc jums ir jāatjaunina pretvīrusu programmas.

 


Šādos gadījumos atbilstīga aizsardzība ir instalēt pretvīrusu programmatūru. Taču pat tas nav pietiekami, jo pretvīrusu programma ir pastāvīgi jāatjaunina.

Kāds ir jūsu redzējums par vajadzību atjaunināt pretvīrusu programmu?

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information