Kādu dienu jūs klausāties vakara ziņas, gatavojot mājās vakariņas.


3::novērš problēmas un padara operētājsistēmu drošāku.
1::ļauj jums turpināt izmantot jūsu programmatūru, nemaksājot par to.
2::uzlabo manas operētājsistēmas darba funkcijas.

Operētājsistēmas lāpīšana parasti ir veids, kā izlabot programmas kļūdas un drošības problēmas jūsu datorā. Operētājsistēmas atjaunināšana ir laba stratēģija, kas palīdz aizsargāt jūsu datoru un tādējādi jūsu datus.

 

Šī nav pareizā atbilde. Pareizā atbilde ir tāda, ka operētājsistēmas lāpīšana novērš problēmas un padara operētājsistēmu drošāku. Operētājsistēmas atjaunināšana ir laba stratēģija, kas palīdz aizsargāt jūsu datoru un tādējādi jūsu datus.

 

Lai arī ielāpi noteikti uzlabo operētājsistēmas darba funkcijas, to nozīme ir lielāka, tādējādi tā ir tikai daļēji pareiza atbilde. Pareizā atbilde ir tāda, ka operētājsistēmas lāpīšana novērš problēmas un padara operētājsistēmu drošāku. Operētājsistēmas atjaunināšana ir laba stratēģija, kas palīdz aizsargāt jūsu datoru un tādējādi jūsu datus.

 


TV raidījumā žurnālists intervē datornozares ekspertu, kas stāsta, cik svarīgi ir drošības nolūkos regulāri atjaunināt un salāpīt datora operētājsistēmas. Tomēr vakariņu gatavošana pārāk novērš jūsu uzmanību un jūs nevarat saprast, kāpēc viņš uz to uzstāj.

 

Domājot par to nākamajā dienā, jūs nospriežat, ka operētājsistēmas lāpīšana ...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information