Jūs ļoti intensīvi izmantojat mobilās lietotnes.


2::pārliecināties, ka jums neradīsies slēptas izmaksas, lejupielādējot lietotni.
3::pārliecināties, ka lietotne nāk no uzticama avota.
1::censties neinstalēt pārāk daudz lietotņu.

Lai arī ir svarīgi nodrošināt, lai, instalējot lietotni, nerastos slēptas izmaksas, ir daudz svarīgāki pasākumi, ko jūs varat veikt, lai nodrošinātu savu drošību (kas ietver arī iespējamo slēpto izmaksu gadījumu). Pareizā atbilde ir, ka jums būtu jāpārliecinās, ka lietotne nāk no uzticama avota. Nekad neinstalējiet nekādu programmatūru ierīcē, kamēr neesat pārliecinājies, ka tā nāk no uzticama avota.

Pārliecinieties arī (jo īpaši, ja lietotne ir bez maksas), ka jūs pilnībā saprotat, kādus personas datus tā izmanto, un ka jūs tam piekrītat.

 

Šī ir pareizā atbilde. Pirms jaunu viedtālruņa lietotņu vai pakalpojumu instalēšanas vai lietošanas ir svarīgi pārliecināties par to reputāciju. Nekad neinstalējiet nekādu programmatūru ierīcē, kamēr neesat pārliecinājies, ka tā nāk no uzticama avota. Pārliecinieties arī (jo īpaši, ja lietotne ir bez maksas), ka jūs pilnībā saprotat, kādus personas datus tā izmanto, un ka jūs tam piekrītat.

 

Instalēto lietotņu skaitam nav izšķirošas nozīmes drošības ziņā. Pareizā atbilde ir, ka jums būtu jāpārliecinās, ka lietotne nāk no uzticama avota. Nekad neinstalējiet nekādu programmatūru ierīcē, kamēr neesat pārliecinājies, ka tā nāk no uzticama avota. Pārliecinieties arī (jo īpaši, ja lietotne ir bez maksas), ka jūs pilnībā saprotat, kādus personas datus tā izmanto, un ka jūs tam piekrītat.

 


Jums ir lietotnes, ko izmanto jūsu bērni, lai spēlētos un mācītos. Jums ir lietotnes, ko jūs izmantojat savā brīvajā laikā, lai būtu informēts par to, kas notiek jūsu pilsētā. Jums ir lietotnes, ko jūs izmantojat, lai sazinātos ar draugiem. Tiklīdz jūs ieraugāt kādu interesantu lietotni, jūs to gribat un instinktīvi to lejupielādējat un instalējat.

 

Tomēr savas drošības nolūkos vislabāk ir ...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information