Manote, kad esate patyręs judriojo ryšio technologijų naudotojas.


1::Nenaudoti pernelyg daug taikomųjų programų, nes išmanusis telefonas taps mažiau saugus
2::Blokuoti visų taikomųjų programų atsisiuntimą ir naudotis tik standartinėmis, jau esančiomis telefone
3::Naudojant arba diegiant išmaniųjų telefonų taikomąsias programas, kruopščiai tikrinti leidimo prašymus

Deja, šis atsakymas nelabai susijęs su saugumu. Norint būti saugiam, geresnė strategija yra kruopščiai tikrinti leidimo prašymus, kai naudojate ar diegiate išmaniųjų telefonų taikomąsias programas ar paslaugas. Taip pat reikia turėti omenyje, kad daugelis iš anksto įdiegtų taikomųjų programų turi prieigą prie asmeninių ir neskelbtinų duomenų.

 

Nors tokia praktika galėtų iš dalies užtikrinti jūsų saugumą, kiek tai susiję su jūsų diegiamomis naujomis taikomosiomis programomis, tai taip pat riboja galimybę naudotis internetu ir pačiu telefonu. Daug geresnė strategija būtų kruopščiai tikrinti leidimo prašymus, kai naudojate ar diegiate išmaniųjų telefonų taikomąsias programas ar paslaugas. Taip pat reikia turėti omenyje, kad daugelis iš anksto įdiegtų taikomųjų programų turi prieigą prie asmeninių ir neskelbtinų duomenų.

 

Tai teisingas atsakymas. Naudojant arba diegiant naują programinę įrangą mobiliuosiuose prietaisuose, svarbu kruopščiai tikrinti, kokio leidimo prašoma, pavyzdžiui, prieigos prie jūsų neskelbtinų duomenų prašymas. Taip pat reikia turėti omenyje, kad daugelis iš anksto įdiegtų taikomųjų programų turi prieigą prie asmeninių ir neskelbtinų duomenų.

 


Turite mobilųjį telefoną, juo naršote internete ir naudojatės keliomis taikomosiomis programomis, norėdami gauti naujausią informaciją apie vietos paslaugas, orą ir pan. ar rasti geriausią vietos restoraną. Dažnai gaunate raginimų įdiegti savo prietaise naujas taikomąsias programas.

 

Kad užtikrintumėte savo prietaiso ir duomenų saugumą, kai diegiate naujas taikomąsias programas, patartina... 

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information