Vieną vakarą namie ruošdami vakarienę klausotės vakarinių žinių.


3::Ištaiso klaidas ir padaro operacinę sistemą saugesnę
1::Leidžia jums naudotis programine įranga be mokesčio
2::Pagerina operacinės sistemos veikimą

Operacinės sistemos pataisa paprastai yra būdas ištaisyti klaidas ir saugumo problemas jūsų kompiuteryje. Reguliarus operacinės sistemos atnaujinimas yra gera strategija, padedanti apsaugoti jūsų kompiuterį, taigi ir duomenis.

 

Tai nėra teisingas atsakymas. Teisingas atsakymas yra toks: operacinės sistemos pataisa ištaiso klaidas ir padaro operacinę sistemą saugesnę. Reguliarus operacinės sistemos atnaujinimas yra gera strategija, padedanti apsaugoti jūsų kompiuterį, taigi ir duomenis.

 

Pataisos tikrai pagerina operacinės sistemos veikimą, bet išties jos padaro kur kas daugiau, todėl šis atsakymas teisingas tik iš dalies. Teisingas atsakymas yra toks: operacinės sistemos pataisa ištaiso klaidas ir padaro operacinę sistemą saugesnę. Reguliarus operacinės sistemos atnaujinimas yra gera strategija, padedanti apsaugoti jūsų kompiuterį, taigi ir duomenis.

 


Televizijos laidoje žurnalistas ima interviu iš kompiuterių pramonės eksperto ir kalbasi apie tai, kaip svarbu saugumo sumetimais reguliariai atnaujinti kompiuterio operacinę sistemą ir įdiegti jos pataisas. Tačiau jūsų dėmesį atitraukia maisto ruoša ir nesuprantate, kodėl jis tai primygtinai siūlė.

 

Galvodami apie tai kitą dieną, manote, kad operacinės sistemos pataisa...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information