Pastebėjote, kad jūsų kompiuteris veikia netvarkingai, o įprastas užduotis (pvz., atverti dokumentą ar taikomąją programą) atlikti užtrunka šiek tiek ilgiau.


2::Tai kompiuterių virusas, kuris dažnai užkrečia kompiuterius
3::Tai kenkimo programinė įranga, kuri leidžia kitoms programoms valdyti jūsų kompiuterį, kol būsite klaidinami dėl tikrųjų ketinimų
1::Tai programinės įrangos triktis, dėl kurios sunku naršyti internete

Trojos arklys nėra kompiuterių virusas, nors tiek kompiuterių virusai, tiek Trojos arkliai yra kenkimo programinė įranga.

Trojos arklys yra autonominė programa, kuri, atrodo, veikia pagal vartotojo norus, bet iš tikrųjų daro kai ką kita. Ši nepageidaujama paslėpta papildoma funkcija gali leisti kitoms programoms valdyti jūsų kompiuterį, kol būsite klaidinami dėl tikrųjų ketinimų.  Tipinis Trojos arklio pavyzdys yra AIDS Trojos arklys, kuris, kelis kartus iš naujo paleidus operacinę sistemą, užšifruodavo vartotojo duomenis; žr. http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS_(Trojan_horse).

 

Virusas yra neautonominis kodo segmentas, kuris suaktyvintas įsikopijuoja į kompiuterio pagrindinę programą. Virusai dažnai atlieka tam tikrą kenkimo veiklą užkrėstame pagrindiniame kompiuteryje. Pagrindinis skirtumas tas, kad virusai dauginasi ir taip gali užkrėsti kitas to paties ar kitų vartotojų programas ar kitus prietaisus, o Trojos arklys savaime nesidaugina. Tipinis pavyzdys yra vadinamasis Melisos virusas, žr. https://en.wikipedia.org/wiki/Melissa_(computer_virus).

 

Taip pat žr. https://www.enisa.europa.eu/topics/national-csirt-network/glossary/malware.  

 

Tai teisingas atsakymas. Trojos arklys yra autonominė programa, kuri, atrodo, veikia pagal vartotojo norus, bet iš tikrųjų daro kai ką kita. Ši nepageidaujama paslėpta papildoma funkcija gali leisti kitoms programoms valdyti jūsų kompiuterį, kol būsite klaidinami dėl tikrųjų ketinimų.  Tipinis Trojos arklio pavyzdys yra AIDS Trojos arklys, kuris, kelis kartus iš naujo paleidus operacinę sistemą, užšifruodavo vartotojo duomenis; žr. http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS_(Trojan_horse).

 

Taip pat žr. https://www.enisa.europa.eu/topics/national-csirt-network/glossary/malware.  

 

Trojos arkliai nėra kompiuterio programinės įrangos triktys. Trojos arklys yra autonominė programa, kuri, atrodo, veikia pagal vartotojo norus, bet iš tikrųjų daro kai ką kita. Ši nepageidaujama paslėpta papildoma funkcija gali leisti kitoms programoms valdyti jūsų kompiuterį, kol būsite klaidinami dėl tikrųjų ketinimų.  Tipinis Trojos arklio pavyzdys yra AIDS Trojos arklys, kuris, kelis kartus iš naujo paleidus operacinę sistemą, užšifruodavo vartotojo duomenis; žr. http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS_(Trojan_horse).

 

Taip pat žr. https://www.enisa.europa.eu/topics/national-csirt-network/glossary/malware.  

 


Taigi paskambinote savo draugui, kuris yra kompiuterių technikas ir visada jums padeda, kai kyla problemų dėl kompiuterio. Atidžiau apžiūrėjęs jis pasakė, kad jūsų kompiuteris užkrėstas Trojos arkliu.

 

Jūs svarstote, kas gi galėtų būti tas Trojos arklys.

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information