Naudojate daugybę mobiliųjų programėlių.


2::Įsitikinti, kad programėlės atsisiuntimas nėra susijęs su paslėptomis išlaidomis
3::Įsitikinti, kad programėlė yra iš geros reputacijos šaltinio
1::Vengti įsidiegti pernelyg daug programėlių

Nors siunčiantis programėles svarbu įsitikinti, kad nebus jokių paslėptų išlaidų, yra svarbesnių veiksmų, kuriuos galite atlikti, kad užsitikrintumėte saugumą (juos atlikdami išspręsite ir galimų paslėptų išlaidų klausimą). Teisingas atsakymas yra toks: turėtumėte įsitikinti, kad programėlė yra iš geros reputacijos šaltinio. Niekada nediekite į savo prietaisą jokios programinės įrangos, jeigu ji nėra iš patikimo šaltinio.

Taip pat patikrinkite, ypač jeigu programėlė nemokama, kokius asmens duomenis ji naudoja, ir įsitikinkite, kad su tuo sutinkate.

 

Tai teisingas atsakymas. Prieš diegiant ar naudojant išmaniųjų telefonų programėles ar paslaugas svarbu patikrinti jų reputaciją. Niekada nediekite į savo prietaisą jokios programinės įrangos, jeigu ji nėra iš patikimo šaltinio. Taip pat patikrinkite, ypač jeigu programėlė nemokama, kokius asmens duomenis ji naudoja, ir įsitikinkite, kad su tuo sutinkate.

 

Programėlių skaičius nėra lemiamas veiksnys kalbant apie saugumą. Teisingas atsakymas yra toks: turėtumėte įsitikinti, kad programėlė yra iš geros reputacijos šaltinio. Niekada nediekite į savo prietaisą jokios programinės įrangos, jeigu ji nėra iš patikimo šaltinio. Taip pat patikrinkite, ypač jei programėlė nemokama, kokius asmens duomenis ji naudoja, ir įsitikinkite, kad su tuo sutinkate.

 


Turite programėlių, kurias jūsų vaikai naudoja žaisdami ar mokydamiesi. Turite ir tokių programėlių, kurias naudojate laisvalaikiu, norėdami sužinoti, kas vyksta jūsų mieste. Taip pat turite programėlių, kuriomis bendraujate su savo draugais. Vos tik pamatote įdomią programėlę, jos užsigeidžiate ir instinktyviai norite ją atsisiųsti ir įsidiegti.

 

Tačiau siekiant užtikrinti savo saugumą geriausia...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information