Asmeniniame knyginiame kompiuteryje ilgus metus naudojotės tomis pačiomis kompiuterinėmis programomis.


1::„Juodąjį tinklą“
3::Kenkimo programinę įrangą
2::Privatumo pažeidimą

Tai neteisingas atsakymas šiame scenarijuje. „Juodasis tinklas“ – tai tinklas, prieinamas tik naudojant specialią programinę įrangą (pvz., naršyklę „Tor“). 

 

Naudojant nebeteikiamą programinę įrangą gali kilti daug pavojų, pvz., dėl kenkimo programinės įrangos, nes neteikiami jūsų programinės įrangos naujiniai. Daugiau informacijos ir daugiau grėsmių, kylančių naudojant nebeteikiamą programinę įrangą, aprašymų rasite ENISA rekomendacijoje Vartotojai turėtų žinoti ir suprasti, kokia grėsmė jiems kyla toliau naudojantis pasenusia programine įranga.

Daugiau informacijos galite rasti adresu: http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-en.

 

Išties, tai teisingas atsakymas. Naudojant nebeteikiamą programinę įrangą gali kilti daug pavojų, pvz., dėl kenkimo programinės įrangos, nes nebeteikiami jūsų programinės įrangos naujiniai. Daugiau informacijos ir daugiau grėsmių, kylančių naudojant nebeteikiamą programinę įrangą, aprašymų rasite ENISA rekomendacijoje Vartotojai turėtų žinoti ir suprasti, kokia grėsmė jiems kyla toliau naudojantis pasenusia programine įranga.

Daugiau informacijos galite rasti adresu:  http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-en.

 

Tai nėra teisingas atsakymas.  Naudojant nebeteikiamą programinę įrangą gali kilti daug pavojų, pvz., dėl kenkimo programinės įrangos, nes neteikiami jūsų programinės įrangos naujiniai. Vis dėlto tam tikra kenkimo programinė įranga gali kelti pavojų jūsų privatumui, todėl šis atsakymas nėra visiškai neteisingas. Daugiau informacijos ir daugiau grėsmių, kylančių naudojant nebeteikiamą programinę įrangą, aprašymų rasite ENISA rekomendacijoje Vartotojai turėtų žinoti ir suprasti, kokia grėsmė jiems kyla toliau naudojantis pasenusia programine įranga.

Daugiau informacijos galite rasti adresu:  http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-en.

 


Jūsų draugas, saugumo ekspertas, pastebi, kad viena iš programų jau seniai gamintojo nebeteikiama. Tas draugas sako, kad ši sena ir nebeteikiama programinė įranga kelia rimtą saugumo grėsmę jūsų kompiuteriui.

 

Kaip vieną iš tokių grėsmių jūsų draugas pamini...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information