Peate ennast mobiiltehnoloogia kogenud kasutajaks.


1::Mitte kasutada liigselt rakendusi, kuna selle tulemusena muutub nutitelefon ohtudele altimaks.
2::Blokeerida kõik mobiilirakenduse allalaadimised ning kasutada üksnes telefonis asuvat standardrakendust.
3::Nutitelefoni rakenduste kasutamise või installimise ajal lugeda põhjalikult läbi loataotlused.

Kahjuks on sellel vastusel turvalisusega vähe pistmist. Selle asemel oleks turvalisuse tagamiseks asjaomane strateegia loataotlused nutitelefoni rakendusi või teenuseid kasutades või installides põhjalikult läbi lugeda. Samuti tuleb arvesse võtta, et paljudel eelinstallitud mobiilirakendustel on juurdepääs isikuandmetele ja delikaatsetele andmetele.

 

Kuigi selline tegevus võib osaliselt tagada Teie turvalisuse seoses installitavate uute rakendustega, piirab see ka interneti ja telefoni kasutamist. Palju parem strateegia oleks nutitelefoni rakenduste või teenuste kasutamisel või installimisel kontrollida loataotlusi. Samuti tuleb arvesse võtta, et paljudel eelinstallitud mobiilirakendustel on juurdepääs isikuandmetele ja delikaatsetele andmetele.

 

See on õige vastus. Oluline on kontrollida, millised loataotlused Teile uue tarkvara installimisel mobiiltelefoni saadetakse, nt juurdepääsutaotlus Teie tundlikele andmetele. Samuti tuleb arvesse võtta, et paljudel eelinstallitud mobiilirakendustel on juurdepääs isikuandmetele ja delikaatsetele andmetele.Teil on oma nutitelefon, mida kasutate internetis surfamiseks, ning olete alla laadinud hulga rakendusi, et saada teavet kohalike teenuste, ilma jms kohta või leida ümbruskonnas parim restoran. Sageli laekub Teile viipeid uute rakenduste installimiseks oma seadmesse. 

Selleks et tagada uue rakenduse installimisel seadme ja andmete turvalisus ja ohutus, on hea tava...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information