Ühel päeval kuulate te kodus õhtusööki valmistades õhtuseid uudiseid.


3::Lahendab probleemid ja muudab operatsioonisüsteemi turvalisemaks.
1::Võimaldab teil jätkata oma tarkvara kasutamist ilma lisatasuta.
2::Parandab minu operatsioonisüsteemi tööfunktsioone.

Operatsioonisüsteemi paikamine aitab tavaliselt kõrvaldada defekte ja lahendada turvalisusega seotud probleeme teie arvutis. Oma operatsioonisüsteemi ajakohasena hoidmine on hea strateegia, mis aitab teil tagada oma arvuti ja seega ka oma andmete turvalisuse.

 

See on õige vastus. Õige vastus on, et operatsioonisüsteemide paikamine lahendab probleemid ja muudab operatsioonisüsteemi turvalisemaks. Oma operatsioonisüsteemi ajakohasena hoidmine on hea strateegia, mis aitab teil tagada oma arvuti ja seega ka oma andmete turvalisuse.

 

Kuna paigad aitavad kindlasti parandada operatsioonisüsteemi tööfunktsioone, suudavad need siiski rohkem – ning seega on vastus osaliselt õige. Õige vastus on, et operatsioonisüsteemide paikamine lahendab probleemid ja muudab operatsioonisüsteemi turvalisemaks. Oma operatsioonisüsteemi ajakohasena hoidmine on hea strateegia, mis aitab teil tagada oma arvuti ja seega ka oma andmete turvalisuse.Telesaates näidatakse, kuidas ajakirjanik intervjueerib arvutitööstuse eksperti, kes räägib sellest, kui tähtis on regulaarselt ajakohastada ja paigata arvutite operatsioonisüsteeme turvalisuse eesmärgil. Ent teie tähelepanu on söögitegemise tõttu hajutatud ja te ei saa aru, miks ta seda rõhutab. 

Kui mõtlete sellele järgmisel päeval, siis teie arvates operatsioonisüsteemi paikamine...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information