Te olete väga innukas mobiiltelefoni rakenduste kasutaja. Teil on rakendused, mida teie lapsed kasutavad mängimiseks ja õppimiseks.


2::Kontrollida, et rakenduse allalaadimisega ei kaasne varjatud kulusid.
3::Kontrollida, kas rakendus pärineb usaldusväärsest allikast.
1::Vältida liiga paljude rakenduste paigaldamist.

Ehkki on oluline teha kindlaks, et rakenduste paigaldamisega ei kaasne varjatud kulusid, on tähtsamaid samme, mida saate astuda oma turvalisuse tagamiseks (mis hõlmavad ka võimalikke varjatud kulusid). Õige vastus on, et peaksite kontrollima, kas rakendus pärineb usaldusväärsest allikast. Ärge kunagi paigaldage seadmesse tarkvara, mis ei pärine usaldusväärsest allikast.

Kontrollige ühtlasi, eriti siis, kui rakendus on tasuta, et olete täielikult aru saanud, milliseid isikuandmeid rakendus kasutab, ja et olete sellega nõus.

 

See on õige vastus. Enne uue nutitelefoni rakenduste või teenuste paigaldamist ka kasutamist on oluline kontrollida nende mainet. Ärge kunagi paigaldage seadmesse tarkvara, mis ei pärine usaldusväärsest allikast. Kontrollige ühtlasi, eriti siis, kui rakendus on tasuta, et olete täielikult aru saanud, milliseid isikuandmeid rakendus kasutab, ja et olete sellega nõus.

 

Paigaldatud rakenduste arv ei ole määrav turvalisuse puhul. Õige vastus on, et peaksite kontrollima, kas rakendus pärineb usaldusväärsest allikast. Ärge kunagi paigaldage seadmesse tarkvara, mis ei pärine usaldusväärsest allikast. Kontrollige ühtlasi, eriti siis, kui rakendus on tasuta, et olete täielikult aru saanud, milliseid isikuandmeid rakendus kasutab, ja et olete sellega nõus.Teil on rakendused, mida kasutate vabal ajal, et olla kursis oma linnas toimuvaga. Teil on rakendused, mida kasutate oma sõpradega suhtlemiseks. Kui näete mõnda huvitavat rakendust, siis tahate seda endale ning kindlasti laadite selle alla ja paigaldate oma telefoni. 

Ent teie ohutuse ja turvalisuse tagamiseks on parim viis...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information