Pahavara on tarkvara, millel on pahatahtlik eesmärk teha kahju kasutajatele ja nende seadmetele.


1::Minu viirusetõrjet tuleb uuendada ainult siis, kui ma ei paika regulaarselt oma operatsioonisüsteemi.
3::Viirusetõrje uuendamine kaitseb minu arvutit kõige uuema pahavara eest.
2::Viirusetõrje uuendused tagavad minu arvuti nõuetekohase jõudluse.

See ei ole õige vastus. Õige vastus on, et viirusetõrje uuendamine kaitseb teie arvutit kõige uuema pahavara eest. See hõlmab tavaliselt uue pahavara nn viirusekäekirjade faile, st teavet pahavara identifitseerimiseks. Seega tuleks viirusetõrjet uuendada väga sageli – soovitatavalt iga päev. Pange tähele, et ehkki teie operatsioonisüsteemi paikamine on oluline ka turvalisuse jaoks, ei kaitse see teid kõikide uute pahavarade vastu – sellepärast peategi oma viirusetõrjet uuendama.

 

See on õige vastus. Viirusetõrje uuendamine pakub teile kõige ajakohasemat kaitset uute pahavara vormide vastu. See hõlmab tavaliselt uue pahavara nn viirusekäekirjade faile, st teavet pahavara identifitseerimiseks. Seega tuleks viirusetõrjet uuendada väga sageli – soovitatavalt iga päev. Pange tähele, et ehkki teie operatsioonisüsteemi paikamine on oluline ka turvalisuse jaoks, ei kaitse see teid kõikide uute pahavarade vastu – sellepärast peategi oma viirusetõrjet uuendama.

 

Viirusetõrje uuendamisel on vähe seost jõudlusega (ehkki mõned viirused võivad mõjutada teie arvuti jõudlust ja seega ei ole vastus täielikult vale). Õige vastus on, et viirusetõrje uuendamine kaitseb teie arvutit kõige uuema pahavara eest. See hõlmab tavaliselt uue pahavara nn viirusekäekirjade faile, st teavet pahavara identifitseerimiseks. Seega tuleks viirusetõrjet uuendada väga sageli – soovitatavalt iga päev. Pange tähele, et ehkki teie operatsioonisüsteemi paikamine on oluline ka turvalisuse jaoks, ei kaitse see teid kõikide uute pahavarade vastu – sellepärast peategi oma viirusetõrjet uuendama.Sellisel juhul on asjakohane kaitse paigaldada viirusetõrjetarkvara. Ent isegi sellest ei piisa, kuna viirusetõrjet tuleb pidevalt uuendada.

Milline on teie arvamus vajaduse kohta uuendada viirusetõrjet?

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information