Olete oma isiklikus arvutis kasutanud ühtesid ja samu arvutiprogramme juba aastaid.


1::Pimevõrk (Dark Net)
3::Pahatahtlik tarkvara
2::Privaatsuse rikkumine

Käesoleva stsenaariumi kontekstis ei ole see õige vastus. Pimevõrk (Dark Net) on võrk, millele pääseb ligi ainult spetsiaalset tarkvara kasutades (nt Tor brauser).

 

Mahavõetud tarkvara kasutamisega kaasnevad mitmed riskid, näiteks seoses pahatahtliku tarkvaraga (pahavaraga), kuna tarkvara ei uuendata. Vt üksikasjalikumat teavet ja lisaohte, mis tulenevad mahavõetud tarkvara kasutamisest, viimasest ENISA soovitusest: Kasutajad peaksid veenduma, et nad teavad ja mõistavad turvariske, millega nad aegunud tarkvara kasutamise tagajärjel kokku puutuvad.

Lisateavet saate vaadata siit: http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-en

 

See on tõepoolest õige vastus. Mahavõetud tarkvara kasutamisega kaasnevad mitmed riskid, näiteks seoses pahatahtliku tarkvaraga (pahavaraga), kuna tarkvara ei uuendata. Vt üksikasjalikumat teavet ja lisaohte, mis tulenevad mahavõetud tarkvara kasutamisest, viimasest ENISA soovitusest: Kasutajad peaksid veenduma, et nad teavad ja mõistavad turvariske, millega nad aegunud tarkvara kasutamise tagajärjel kokku puutuvad.

Lisateavet saate vaadata siit: http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-en

 

See ei ole õige vastus. Mahavõetud tarkvara kasutamisega kaasnevad mitmed riskid, näiteks seoses pahatahtliku tarkvaraga (pahavaraga), kuna tarkvara ei uuendata. Mõni pahavara võib siiski seada ohtu teie privaatsuse ning seega ei ole see vastu täielikult vale. Vt üksikasjalikumat teavet ja lisaohte, mis tulenevad mahavõetud tarkvara kasutamisest, viimasest ENISA soovitusest: Kasutajad peaksid veenduma, et nad teavad ja mõistavad turvariske, millega nad aegunud tarkvara kasutamise tagajärjel kokku puutuvad.

 

Lisateavet saate vaadata siit: http://www.enisa.europa.eu/activities/stakeholder-relations/nis-brokerage-1/european-cyber-security-month-advocacy-campaign/2014/ecsm-recommendations-for-all-enÜks teie sõpradest, kes on ekspert turvalisuse alal, märkas, et tootja on ühe teie programmidest juba ammu maha võtnud. Sõber ütles teile, et selline vana ja maha võetud tarkvara võib tekitada teie arvutile tõsiseid turvaohte. 

Nende ohtude hulgast tõi teie sõber välja...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information