Považujete se za zkušeného uživatele mobilních technologií.


1::nepoužívat příliš mnoho aplikací, protože inteligentní telefon tak bude méně zabezpečený.
2::zablokovat všechna stahování aplikací a používat pouze standardní aplikaci, která už je ve vašem telefonu.
3::pečlivě kontrolovat žádosti o povolení, když používáte nebo instalujete aplikace inteligentního telefonu.

Bohužel tato odpověď má málo co do činění s bezpečností. Namísto toho odpovídající strategií, jak být zabezpečený, je pečlivá kontrola žádostí o povolení, když se používají nebo instalují aplikace nebo služby mobilního telefonu. Měli byste také vzít v úvahu, že mnohé aplikace nainstalované předem mají přístup k osobním a citlivým údajům.

 

I kdyby tento postup mohl částečně zajistit vaši bezpečnost, pokud jde o nové aplikace, které si instalujete, omezuje rovněž vaše používání internetu a telefonu. Mnohem lepší strategie by byla pečlivá kontrola žádostí o povolení, když se používají nebo instalují aplikace nebo služby mobilního telefonu. Měli byste také vzít v úvahu, že mnohé aplikace nainstalované předem mají přístup k osobním a citlivým údajům.

 

To je správná odpověď. Je důležité zkontrolovat, jaké jsou žádosti o povolení, když instalujete nový software na mobilních zařízeních, např. žádost o přístup k vašim citlivým údajům. Měli byste také vzít v úvahu, že mnohé aplikace nainstalované předem mají přístup k osobním a citlivým údajům.Máte svůj vlastní inteligentní telefon, v němž si prohlížíte internet a používáte různé aplikace, abyste získali aktualizace pro místní služby, počasí apod. a našli další služby, např. poloha nejlepší restaurace v místní oblasti. Často dostáváte výzvy, abyste si na své zařízení nainstalovali nové aplikace. 

S cílem zaručit, aby vaše zařízení a údaje zůstaly chráněné a bezpečné, když si instalujete novou aplikaci, osvědčeným postupem je...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information