Jednoho dne jste poslouchali večerní zprávy, zatímco jste si doma připravovali večeři.


3::opravuje problémy a zvyšuje bezpečnost operačního systému.
1::umožňuje vám i nadále bezplatně používat svůj software.
2::zlepšuje pracovní funkce mého operačního systému.

Záplatování operačního systému je zpravidla způsob pro opravu virů a bezpečnostních problémů na vašem počítači. Udržování vašeho operačního systému v aktualizovaném stavu je dobrá strategie, která pomáhá zabezpečit váš počítač, a tedy i vaše údaje.


 

Není to správná odpověď. Správná odpověď je, že záplatování vašich operačních systémů opravuje problémy a zvyšuje bezpečnost operačních systémů. Udržování vašeho operačního systému v aktualizovaném stavu je dobrá strategie, která pomáhá zabezpečit váš počítač a tedy i vaše údaje.


 

Ačkoli záplaty jsou určitě zlepšením pracovních funkcí operačního systému, dělají toho víc – takže částečně je to správně. Správná odpověď je, že záplatování vašich operačních systémů opravuje problémy a zvyšuje bezpečnost operačních systémů. Udržování vašeho operačního systému v aktualizovaném stavu je dobrá strategie, která pomáhá zabezpečit váš počítač, a tedy i vaše údaje.
Jedna televizní stanice ukazovala novináře, který dělal rozhovor s odborníkem z počítačového odvětví a ten mluvil o důležitosti pravidelné aktualizace a záplatování (patching) operačních systémů počítače z bezpečnostních důvodů. Rozptylovalo vás však vaření a nemohli jste pochopit, proč na tom trvá. 

Když o tom přemýšlíte další den, záplatování operačního systému podle vás...

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.
We also use analytics. To opt-out from analytics, click for more information.

I've read it More information